YDS HAZIRLIK KİTAPLARI

 

YDS hazırlık kitapları ile ilgili halen bir arayışta olan adaylar için seçenekler 2013 yılında son derece kısıtlı. Çünkü eski sınav sisteminin değişmesi, KPDS (Kamu Personeli Yabancı Dil Sınavı) ve ÜDS (Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı)’nin kaldırılması ve yerine YDS (Yabancı Dil Sınavı)’nin getirilmesi sıkıntı yaratmış durumda. Yeni sistemin işleyişi ile ilgili çok fazla veri olmayışı yeni yazılı kaynakların basımını güçleştiriyor ve bu zaman alıcı.

 

İşte bu noktada YDS hazırlık kitapları arayışında olan adaylara yönelik hazırlanan YDS Eğitim Setleri devreye giriyor. Sesli ve görüntülü videolardan oluşan bu setler, dershane ortamını eve getirdiği gibi içeriğindeki zengin örnekleri ve deneme sınavları ile YDS hazırlık kitaplarına olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor.

 

Dershane ve YDS hazırlık kitaplarının kapsadığı geniş bilgi birikimini bilgisayar ortamında sunan ve dolayısıyla daha düşük maliyetlere sahip olan YDS Eğitim Setleri, YDS sınavına hazırlanan adaylar için büyük kolaylık sağlayan iyi bir kaynak olma niteliğinde.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • KAPAT